cnyrooster-f

NUOGAS GAIDYS – „Naujametinis“ vakarėlis

Kai kam 2016-ieji buvo ramūs, kažkas visus metus buvo nukabinęs nosį, kiti gyveno nuo savaitgalio iki savaitgalio… O mums 2016-ieji buvo nuostabūs!!! Džiaugiamės žymiai papilnėjusiomis saunos mėgėjų gretomis, tariame didžiulį AČIŪ bei kviečiame Naujuosius atšvęsti kartu!!
 
Sausio 1-ąją, nurimus šventiniams saliutams, duris atveriame 03:00 ir kviečiame vidun pasišildyti naujametiniame vakarėlyje „Nuogas Gaidys“. 2017-ieji bus tokie, kaip juos sutiksi, todėl nepraleisk progos atsipalaiduoti, pakelti taurę šampano mūsų sąskaita už praėjusius metus bei sudalyvauti smagioje loterijoje.
 
Neprašysime apsirengti pasakų herojais, princesėmis ar mafijos atstovais – vakaro aprangos kodas – nuogas kūnas. Vakarėlio metu nuo pradžios iki 6 val. ryto visi būsime su kaukėmis! Jas nusiimti leisime tik 6 val. ryto. Vakarėlis skirtas TIK vaikinams, todėl prašome jūsų supratimo.
 
Nesidrovėk aplankyti mus ir pasitikti Naujuosius „Nuogo Gaidžio“ metus!!
 
ĮĖJIMO KAINA – 25 EUR (rankšluostis įskaičiuotas į kainą)
*Pasiūlymas draugų kompanijoms – ateikite 5-iese ir už įėjimą mokėkite tik po 12€.
 

DRESS CODE: Nuogas kūnas
*Nuo 3:00 iki 6:00 dėvėti kaukę privaloma!
Kaukę patariame pasirūpinti iš anksto. Ją įsigyti galite ir internetu čia: http://eshop.svenciumiestas.lt/karnavalines-kaukes-domino/kauke-domino-zoro-8010382101167/
Vakarėlis skirtas tik vaikinams!
Please Confirm Your Age

Are you
18 or Above?

The content of this site is not suitable for people under the age of 18. Please proceed with caution.