agenda09

Naujienos Naujienos Naujienos

Pajautėt kaip greitai prabėgo vasara? Sveikiname saunos Glamour gerbėjus su atėjusiu rudeniu  bei pristatome naująjį saunos sezoną. Iš praeito sezono daug mokėmės bei sėmėmės naujų idėjų, todėl su nekantrumu jomis narime pasidalinti su visais.

Kaip rodo patirtis, kai kurie saunos Glamour vakarėliai turėjo didesnį pasisekimą bei susidomėjimą nei kiti. Taigi, nuo šiol visų mėgstamas GayNaked party vyks kiekvieną šeštadienį. Tikimės, kad šis vakarėlis greitai taps Glamour vizitine kortele bei pritrauks dar daugiau saunos gerbėjų.

Visų dėmesiui ir teismui pristatome naują Underwear party vakarėlių ciklą. Atsižvelgėme ir į pačius droviausius saunos lankytojus. Nebebus nejauku nusirenginėti visiškai nuogai, šėlsime tik su apatiniais tarp gražiausių Lietuvos vaikinų.

Tikimės, kad visiškai naujas S.T.A.Y.A.K. party taip pat pakutens visų smalsumą. Vakarėlio metu iki 01:00 visiems savo lankytojams dovanojame natūralius maisto papildus vyrams, kurie sužadins jūsų potencialą, kad linksmintis būtų KIEČIAU.

Naujų vakarėlių sąrašą bei detalesnius aprašymus rasite renginių kalendoriuje. Kviečiame sekti mus Facbook paskyroje @glamourgaysauna.

Linkime šilto rudens, gražios bobų vasaros ir karštų bučinių.

Tebūnie aistra…

Jūsų Glamour

Please Confirm Your Age

Are you
18 or Above?

The content of this site is not suitable for people under the age of 18. Please proceed with caution.